Loading...

ماژول فیبر تندا مدل MG100M Multi Mode

Tenda MG100M Multi Mode SFP Module

مشخصات سخت‌افزاری
رابط‌ها رابط فیبر
سایر مشخصات Micron Multimode Fiber
استانداردها IEEE 802.3z, CSMA / CD, TCP / IP
مسافت انتقال داده: 550متر
طول موج: 850 نانومتر
: LC Interface Type
سرعت انتقال: 1.25گیگابیت بر ثانیه
ولتاژ کاری: 3.3ولت (انرژی از طریق سوییچ تامین می‌شود)
نظرات
    ارسال نظر
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
    • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
    • - لطفا فارسی بنویسید.
    • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
    • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد
    برگشت به بالا